Czym jest praktis tango?

Praktis tango to miejsce gdzie tańczy się i ćwiczy bez konieczności stosowania niektórych zasad, które obowiązują na tradycyjnych milongach ( np cabeceo, mirada, muzyka jest podzielona na tandy i cortiny, rozmowa w trakcie tańca, itp. ). Na praktikach parkiet rzadko bywa zatłoczony, a serdeczna atmosfera pozwala poczuć się luźno i swobodnie.

W najbliższą niedzielę

[custom-facebook-feed layout=half pastevents=false exclude=date num=3 limit=2 eventtitlesize=18 filter="praktilonga" eventtitlesize=18 eventtitleweight=bold]
Praktis tango
Praktyka w PKiN

Twórczo i serdecznie

Możesz tutaj przećwiczyć materiał z bieżących lekcji i kursów tanga, powtórzyć zagadnienia przerabiane podczas warsztatów, dopytać o szczegóły i wskazówki instruktorów tanga lub innych uczestników, możesz również zwyczajnie potańczyć dla przyjemności. Praktis to czas, kiedy możesz pracować nad swoim tangiem w twórczym otoczeniu.

Poznawaj nowe kroki tanga.

Niedzielna praktika El Palacio jest prowadzona. Zawsze w pierwszej połowie spotkania proponujemy nowy, ciekawy temat przewodni. Czasem jest to nowy kroczek, interesująca ( ale nieskomplikowana ) sekwencja figur, innym razem znów wskazówki techniczne lub oryginalne rozwiązanie na parkiet. Temat przewodni nie jest narzucany, można skorzystać z podpowiedzi lub zajmować się własnymi sprawami.

Praktyka stanowi uzupełnienie regularnych zajęć tanga. Pozwala oswoić się z tańcem pośród innych tańczących par. Jest świetnym rozwiązaniem, jeśli nie masz gdzie poćwiczyć tango. Bywa również całkiem dobrym sposobem aby poznać innych pasjonatów tanga i wspólnie spędzić czas.

Przydatne informacje

Parkietowe wynosi 15zł/os ( w cenie : woda mineralna, herbata, kawa, domowe ciasto lub owoce ). Na miejscu nie ma barku, można natomiast przynieść własne napoje.

Jak dotrzeć?
Praktis tango odbywa się w samym centrum Warszawy - w przestronnej sali Pałacu Kultury i Nauki. Wejście znajduje się po lewej stronie Sali Kongresowej. Przechodzimy obok budki Pana Strażnika i wybieramy pierwsze drzwi po lewej stronie jakie za budką napotkamy. Na drzwiach jest logo oraz nazwa Warsaw Dance Department. Otwieramy drzwi i wchodzimy na II piętro. Udało się bez większych problemów!

Gdzie zaparkować?
Za darmo : przy Intercontinentalu, na parkingu Dworca Centralnego, ewentualnie w Alejach Jerozolimskich lub okolicach pl. Grzybowskiego. O tej porze nie ma problemów z bezpłatnym parkowaniem w okolicach Pałacu.
Za nie darmo : Parking PKiN.

Lokalizacja i mapa

Minione praktisy

[custom-facebook-feed layout=half pastevents=true exclude=date num=5 limit=5 eventtitlesize=18 filter="praktilonga" eventtitlesize=18 eventtitleweight=bold interestedtext="osób zainteresowanych" goingtext="osób bierze udział"]