Porządny zastrzyk tangowych inspiracji

Intensywne warsztaty tanga to propozycja dla osób szukających nowych ścieżek rozwoju, chcących poprawić swoją technikę, lubiących pracę w grupie i nie bojących się wyzwań. Taki zastrzyk wiedzy dający inspirację do pracy na kolejne miesiące. Zajęcia warsztatowe w połączeniu z lekcjami indywidualnymi polecane są szczególnie dla tych, którym praca lub obowiązki nie pozwalają na uczestnictwo w regularnych zajęciach w ciągu tygodnia.

Ponieważ nasze warsztaty nie odbywają się często a cieszą się sporym zainteresowaniem - prosimy o wcześniejszą rejestrację. Liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń


 

Mega niedziele z tangiem | Lipiec 2017

W wakacje ( w zasadzie przez cały lipiec oraz jedną niedzielę sierpnia ) chcemy Was zaprosić na zajęcia warsztatowe tanga. Będziemy spotykali się przez cztery niedziele przed wieczorną Practikolongą. Każda niedziela to inny temat, który będziemy realizować od podstaw do zaawansowanych detali i rozwiązań ( progresywny charakter zajęć ).
Poziom zajęć: OPEN LEVEL

Tematy zajęć:
- 9 lipca - rytmika i muzykalność;
- 16 lipca - elegancja i precyzja ruchu;
- 23 lipca - taniec poza osią - volcady;
- 6 sierpnia - taniec poza osią - colgady;

Godziny zajęć: 18.00-20.30
Miejsce: El Palacio, PKIN ( w linku wszelkie informacje jak do nas trafić ).

Kosz zajęć:
- 220 zł / 4 zajęcia (4x2.5h)
- 120 zł / 2 zajęcia (2x2.5h)
- 70 zł / pojedyncze zajęcia (2.5h)

Zapraszamy!!


 

Weekendowy kurs tanga | Sierpień 2017

Zapraszamy was serdecznie na warsztaty z podstaw tanga.
Będą to zajęcia dla osób tańćzacych krótko lub dla tych wsyzstkich którzy po przerwie wakacyjnej chcieliby przypomnieć sobie podstawy i wszystkie najważniejsze rzeczy z tangowych parkietów.
Jest to idealny sposób, żeby po wakacyjnej przerwie szybko i skutecznie przypomnieć sobie basic lub kontynuować naukę tanga.
Zapraszamy w weekend 2-3 września na 6h zajęć (3h w sobotę oraz 3h w niedziele), na których poznacie wszystko to co najważniejsze oraz najbardziej użyteczne na każdym tangowym parkiecie.

Koszt zajęć:
- 150 zł / 6h
- 90 zł / 3h (jeden dzień)

Miejsce: Warsaw Dance Department, Pałac Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1 - wejście po lewej stronie Sali Kongresowej od ul. Emilii Plater - II piętro
( wskazówki jak dotrzeć na naszej stronie : http://tango-warszawa.pl/miejsce-zajec/

Godziny zajęć: 12.00-15.00

Formularz zapisów na warsztaty