Często zadawane pytania

 • Czy na pierwsze zajęcia konieczny jest specjalny ubiór/buty?
  Nie. Ubierz się po prostu wygodnie. Weź ze sobą buty na zmianę - o lekko poślizgowej podeszwie ( najlepiej nie gumowej ). Warto by Panie miały buty na obcasie.
 • Jak zrealizować voucher prezentowy Tango-Warszawa?
  Napisz do nas maila lub zadzwoń: 788796499. Umówimy się na lekcję w dogodnej dla Ciebie godziny. Zwykle w ciągu dnia jest najłatwiej dobrać termin, ale może być również wieczór.
 • Jakie są dostępne formy płatności za kursy/milongi w studiu TangoMilonga?
  Na miejscu możesz zapłacić gotówką lub Blikiem ( tzw przelew na telefon ). Oczywiście możliwe jest również zrobienie przelewu
 • Czy za zajęcia mogę otrzymać rachunek/fakturę?
  Oczywiście! O tym by Studio wystawiło dla Ciebie rachunek poinformuj PRZED WYSTAWIENIEM PARAGONU!
 • Jak długo trwa nauka tanga?
  To bardzo częste pytanie na które wcale nie jest łatwo odpowiedzieć. To zależy jak dobrze chcesz tańczyć? Ile możesz poświęcić czasu na praktyki. Czy chcesz zainwestować w siebie ucząc się na lekcjach prywatnych? Czy masz wcześniejsze doświadczenie taneczne?
 • Jak wygląda nauka tanga argentyńskiej w Waszej szkole?
  Zaczynamy od kursu początkującego, podczas którego poznasz fundamenty tanga, podstawowe figury i rozwiązania tańczone na milongach, nauczysz się budować relację w parze poprzez objęcie i "słuchanie siebie nawzajem" tak by tańczyć razem. Kolejny etap to kurs początkujący PLUS, na nim zaczynasz budować coraz ciekawsze połączenia elementów, a także dodajesz swoje pierwsze ozdobniki w tańcu. Osoby które chcą tańczyć swobodnie zapraszamy na kurs średniozaawansowany - tu poznasz większość figur które się tańczy oraz rozwiniesz kontakt w parze. Poziom zaawansowany tanga to tańczenie do orkiestr, swobodna zabawa elementami tańca, świadome naginanie zasad i poszukiwanie własnego, niepowtarzalnego stylu. Uzupełnieniem kursów jest technika solo dla pań oraz technika solo dla panów a także kursy tematyczne np kurs milongi, kurs tango vals oraz warsztaty i seminaria tanga.
 • Jak szkoła tańca Tango-Warszawa działa w trakcie epidemii Covid-19?
  Wdrożyliśmy szereg procedur oraz przystosowaliśmy placówkę do aktualnych wymogów sanitarnych. Stosujemy dezynfekcję, częste wietrzenie sal, ograniczyliśmy dostępność osób postronnych. Wszyscy nasi Klienci mają zapewnione środki do dezynfekcji rąk. O wszystkich szczegółach możesz dowiedzieć się w specjalnie opracowanej Polityce Bezpieczeństwa Sanitarnego.
 • Czy po zajęciach jest gdzie wziąć prysznic?
  Tak! Każda łazienka posiada natrysk z którego możesz skorzystać. Jeśli zapomniałaś/eś ręcznika lub żelu prysznic - możesz je u nas wypożyczyć!
 • Czy na miejscu dostępne są napoje/coś do jedzenia?
  Tak! Na recepcji możesz kupić wodę mineralną, soki owocowe, coc-colę, napoje energetyczne. A jeśli akurat dopadł Cię głód - poratują Cię batoniki oraz croissanty.