Kurs tango dla początkujących w wakacje 2018

, komentarze : Brak komentarzy
Podziel się

Tango znaczy przyjemność

Taniec zmysłowy, wyjątkowo piękny oraz trochę tajemniczy. Tango! Nauczymy Was podstawowych kroków, opowiemy jak tańczyć na milongach i wyjawimy na czym polega sekret przyjemności w objęciu.

Kurs tango dla początkujących w wakacje pozwala na opanowanie podstawowych elementów typu cruce, caminata czy ocho. Nie są to trudne kroki do zatańczenia. Przyjemność płynąca z odczytywania wzajemnych intencji tańczących partnerów jest nie do porównania z żadnym innym tańcem. No i muzyka, której dźwięki z pewnością przyspieszą bicie Waszego serca.

Poznaj tango podstawy w weekend

A potem czerp z niego frajdę i przyjemność przez całe życie

Informacje o kursie

Cennik zajęć

1 dzień (3h zajęć) : 100zł/os
2 dni ( całość, czyli 6h zajęć ) : 160zł/os

 

Miejsce zajęć

Warsaw Dance Department w Pałacu Kultury i Nauki. Plac Defilad 1. Sala znajduje się od strony Emilii Plater, po lewej stronie Sali Kongresowej. Przy budce ochrony po lewej stronie są wąskie drzwi z logo Warsaw Dance Department. Należy wdrapać się schodami na II piętro, co posłuży za małą rozgrzewką przed tangiem.

 

Zapisy na warsztaty

Najszybciej poprzez Formularz Online Jesteśmy także dostępni pod tel 510 740 032 lub mailowo : [email protected] jeśli chcesz zapytać o szczegóły wydarzenia. Zajęcia odbywają się w parach! Jakże inaczej można tańczyć tango? Jeśli nie masz partnera/partnerki - daj znać postaramy się pomóc!

 

Warto zabrać

Na warsztaty prosimy zabrać buty na lekko poślizgowej podeszwie. Panie : buty najlepiej na obcasie. Adidasy nie będą dobrym pomysłem na te zajęcia! Warto również zabrać ze sobą coś do picia.

Komentarze zostały wyłączone.

Jest już dostępny NOWY GRAFIK ZAJĘĆ tanga argentyńskiego