W maju rozpoczynamy nowy kurs!

, komentarze : Brak komentarzy
Podziel się

12320 kilometrów! Aż tyle dzieli Warszawę od  Buenos Aires... Jeden klik plus wypełniony formularz zgłoszeniowy - tylko tyle trzeba by rozpocząć naukę argentyńskiego tanga! Kochani! Właśnie ruszyły zapisy na nowy kurs tango dla początkujących!

 

Dla kogo?

W największym skrócie : absolutnie dla każdego! Aby rozpocząć naukę - nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia tanecznego. Tango tańczą wszyscy, i młodzi i starsi. Są studenci, są profesorowie. Nawet CEO dużej międzynarodowej firmy może założyć buty i szaleć na parkiecie.
Tak Panie zapraszamy jak Panom polecamy. Jeśli jesteście w parze - świetnie, tak najlepiej poznawać tango. Jeśli zapisujesz się jako singiel / singielka, postaramy się pomóc i poszukamy kogoś do pary. Często się udaje, nie należy tracić nadziei!

Program kursu Tango Dla Początkujących

Pierwsze zajęcia zaplanowane są na niedzielę, 7 maja, na godzinę 18.00. Czas trwania całego kursu dla początkujących to 8 lekcji po 75 minut każda.

Nasza szkoła tanga przygotowuje do tańczenia na milondze*. Skupiamy się na użytkowym charakterze tańca. Na kolejnych lekcjach poznajemy nowe kroki oraz elementy tango od podstaw, ćwiczymy prowadzenie, wyrabiamy sobie elegancką postawę oraz pracujemy nad przyjemnym i aktywnym objęciem pary.

*) milonga - tym słowem określa się miejsce gdzie dla przyjemności tańczy się tango. Milongi w Warszawie odbywają się codziennie, warto którąś odwiedzić by zobaczyć jak ten taniec naprawdę wygląda.

Lokalizacja | Cennik | Zapisy

Kurs odbędzie się w Warsaw Dance Department, Pałac Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1 - wejście po lewej stronie Sali Kongresowej od ul. Emilii Plater - II piętro Zobacz dojazd na mapie. Do dyspozycji na sali : solidny ( jak to w PKiNie ) dębowy parkiet oraz sporo przestrzeni do tańca.

Koszt całego kursu ( 8 zajęć, każde po 75 minut ) to 260zł/os. Ważne : aby wziąć udział w zajęciach należy zarejestrować się poprzez formularz zapisów. To ważne bardzo, zanim się u nas pojawicie, zapiszcie się na kurs! Możecie zapisać się również ( lub skontaktować się z nami ) poprzez Facebooka : Andrzej i Justyna, Tango Argentyńskie

 

Co zabrać na pierwsze zajęcia?

Do tanga nie jest wymagany żaden specjalny strój. Wystarczy że na swoje pierwsze zajęcia tanga nie zapomnisz zabrać :

  • stabilne buty na zmianę. Panie na obcasie, Panowie na lekko poślizgowej podeszwie.
  • ubranie nie krępujące ruchów
  • coś do picia

Instruktorzy : Andrzej i Justyna

foto : Kamil Bagiński

Komentarze zostały wyłączone.