Lekcje tanga dla początkujących

, komentarze : Brak komentarzy

24-25 sierpnia 2019

Lekcje przeznaczone są dla wszystkich którzy chcą poznać podstawowe kroki i elementy tanga tańczone na milongach ( spotkaniach z tangiem ). Tango buduje niepowtarzalną atmosferę, nastrój oraz pozwala ciekawie spędzać czas w nietuzinkowym towarzystwie.

Fundamenty tanga argentyńskiego nie są trudne, a ich opanowanie przynosi tańczącym sporo satysfakcji oraz przyjemności.

Na pierwsze zajęcia weź wygodny, niekrępujący ruchów ubiór, buty na lekko poślizgowej podeszwie ( buty na gumowej podeszwie utrudniają skręty ), wodę do picia i uśmiech na twarzy. Resztą zajmiemy się my!

Miejsce

Zajęcia odbędą się w sobotę i niedzielę, w godzinach 12-15 ( z krótką przerwą ). Prosimy o przybyci ok. 10 minut przed rozpoczęciem zajęć.

Gościć nas będzie Samo Centrum Wszechświata, ul Chłodna 29;

Cennik warsztatu

  • całość: 170zł/os ( 4x1,5h )
  • 1 dzień: 100zł/os ( 2x1,5h )

Po zgłoszeniu się na zajęcia ( wypełnieniu formularza ) otrzymasz mailowo pełną informację dotyczącą płatności za zajęcia.

Zapisy

Zajęcia odbywają się w parach. Zatem jeśli zaznaczysz opcję W PARZE - świetnie - najszybciej otrzymasz od nas potwierdzenie udziału w zajęciach.
Jeśli nie masz pary - nie przejmuj się. W miarę możliwości postaramy się pomóc. Wypełnij formularz, a w komentarzu do zgłoszenia napisz kilka słów o sobie byśmy mogli dla Ciebie kogoś znaleźć.


Błąd: Brak formularza kontaktowego.


Jest już dostępny NOWY GRAFIK ZAJĘĆ tanga argentyńskiego