Milonga dla Krócej Tańczących

, komentarze : Brak komentarzy

Hej, też tak masz?

"Pierwszy kurs tanga i rozpoczęcie nauki to jak otwarcie drzwi do nowego świata. Bardzo pięknego świata. Pełnego emocji, muzyki, niezwykłych zasad. Z każdym krokiem, każdym nowym Partnerem, odkrywam piękno tego tańca. Ale pojawiają się też rozterki. Czy wszystko jest ok? Czy moi partnerzy do tańca będą zadowoleni z moich umiejętności? Jak poradzić sobie wśród innych tańczących par? Milonga to miejsce, gdzie tancerze tanga argentyńskiego spotykają się, aby tańczyć i dzielić radość płynącą z tańca. Doświadczeni tancerzy, którzy poruszają się z gracją i pewnością siebie... Tak pięknie tańczą, lekko, zupełnie bez wysiłku. Czy kiedykolwiek będę w stanie tańczyć tak dobrze?"

Milonga dla krócej tańczących

Tango argentyńskie to nie tylko taniec, to podróż. Podróż, która wymaga czasu, cierpliwości i determinacji. Droga by stać się doświadczonym tancerzem tanga jest długa, ale hej! Przecież z każdym postawionym krokiem stajesz się lepszy, zyskujesz pewność siebie!!!
Potrzebujesz jednak praktyki, czasu, oraz znaleść dla siebie odpowiednie MIEJSCE, które zapewni Ci komfortowe warunki do rozwoju. W Warszawie jest już teraz takie miejsce!!!

TangoMilonga we Wtorki

Otwarliśmy przestrzeń, gdzie bez stresu wejdziesz na kolejny etap!

👉 Tańczysz krótko? i na regularnych milongach czujesz że wszystko wkoło dzieje się zbyt szybko?
👉 Chodzisz na milongi i chcesz bardziej oswoić się ograniczoną przestrzenią wkoło?
👉 A może w ogóle nie byłaś/eś jeszcze na milondze?
Zapraszamy na regularną 𝕄𝕚𝕝𝕠𝕟𝕘𝕖̨ 𝕕𝕝𝕒 𝕂ℝ𝕆́ℂ𝔼𝕁 𝕋𝔸ℕ́ℂℤ𝔸̨ℂ𝕐ℂℍ!
👉 Będziesz mogła/mógł potańczyć bez uczucia niepewności czy sprostasz wyzwaniu. Sprostasz! Wesprzemy naszymi tajnymi sposobami. Podpowiemy jak odczarować milongowy parkiet i jak tańczyć z większą pewnością siebie.
👉 Milonga odbywa się regularnie we wtorki o godz. 20:30

--------
🗓️ każdy wtorek, godz 20:30
📍 TangoMilonga, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 21a
💰 25zł/os
--------

Opieka nad milongą: Jacek, Ela, Aga, Andrzej
Do zatańczenia

Milonga w Warszawie!

Jest już dostępny NOWY GRAFIK ZAJĘĆ tanga argentyńskiego