OBECNIE POSZUKUJEMY DO PRACY W STUDIU TAŃCA

OFERTA PRACY: RECEPCJONISTKA

Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś dokładna i zorganizowana, szybko się uczysz a uśmiech jest Twoją wizytówką? Dołącz do naszego zespołu pozytywnych ludzi!

Podstawowy zakres obowiązków

  • bieżąca (stacjonarnie, telefonicznie i mailowo ) obsługa Klientów szkoły
  • udzielanie informacji, sprawdzanie list obecności, obsługa płatności
  • sprzedaż produktów z oferty szkoły ( wejściówki, karnety, napoje, słodycze, itp )

Oferujemy

  • elastyczny grafik pracy ( praca w wybrane dni tygodnia zamiennie z drugą recepcjonistką )
  • pozytywną i dynamiczną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( stawka godzinowa )
  • motywujący system premiowy zależny od Twoje zaanagażowania i profesjonalizmu
  • wraz z nabywanym doświadczeniem oraz chęcią do rozwoju: coraz ambitniejsze zadania organizacyjne, uczestnictwo w projektach szkoły ( np. organizowanie koncertów, wernisaży, wyjazdów, festiwali, zaangażowanie w budowanie strategii firmy itp )

Wymagania

  • status studenta ( ważne! )
  • punktualność i dyspozycyjność ( praca w tygodniu wieczorami oraz w weekendy, 16.00-23.30 )
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i zaangażowanie ( ważne! )
  • wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do Klientów szkoły
  • umiejętność pracy z narzędziami Google ( szczególnie Google Sheets )
  • komunikatywny język angielski

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość środowiska Mac OSX
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Prześlij na adres: [email protected] swoje CV ze zdjęciem. Napisz kilka zdań o swojej kandydaturze, które sprawią że to właśnie do Ciebie zadzwonimy w pierwszej kolejności.

Nie zapomnij dołączyć klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

OFERTA PRACY: INSTRUKTOR

Poszukujemy instruktorów, prowadzących własną działalność gospodarczą, do prowadzenia zajęć dla dorosłych:

  • stretching
  • pilates
  • joga
  • taniec
  • nauka pierwszego tańca
  • gimnastyka
  • fitness
  • aerobic
  • oraz inne

Godziny odbywania się zajęć: 9-15, od poniedziałku do piątku oraz weekendy. Bardzo dobra lokalizacja w centrum Warszawy, blisko stacja metra oraz bezpośrednia bliskość przystanków komunikacji miejskiej.

OFERUJEMY : atrakcyjne warunki współpracy długoterminowej oraz pełne wsparcie organizacyjne,