Czym jest praktis tango?

Praktis tango to miejsce gdzie tańczy się i ćwiczy bez konieczności stosowania niektórych zasad, które obowiązują na tradycyjnych milongach ( np cabeceo, mirada, muzyka jest podzielona na tandy i cortiny, rozmowa w trakcie tańca, itp. ). Na praktikach parkiet rzadko bywa zatłoczony, a serdeczna atmosfera pozwala poczuć się luźno i swobodnie.

Poznawaj nowe kroki tanga.

Środowa i Niedzielna praktika El Palacio jest z asystą nauczycieli. Zawsze możesz podejść, dopytać się o nurtującą ciebie rzecz lub dowiedzieć się dlaczego sekwencja kroczków z ostatniej lekcji jeszcze nie działa. My oczywiście tematu nie narzucamy i praca własna też jest mile widziana. Muzyka, czas i przestrzeń jest dla was.

Praktyka stanowi uzupełnienie regularnych zajęć tanga. Pozwala oswoić się z tańcem oraz nawigacją pośród innych tańczących par. Jest świetnym rozwiązaniem, jeśli nie masz gdzie poćwiczyć samemu. Bywa również całkiem dobrym sposobem aby poznać innych pasjonatów tanga i wspólnie miło spędzić czas.

Przydatne informacje

Parkietowe wynosi 15zł/os ( w cenie : woda mineralna, herbata, kawa, domowe ciasto lub owoce ). Na miejscu nie ma barku, można natomiast przynieść własne napoje. Praktika jest w każdą środę w godzinach 21.15-23.15 niedziele w godzinach 20.30-22.30

Jak dotrzeć?
Praktika tango odbywa się w centrum Warszawy - w przestronnej sali na Powiślu. Adres: Wybrzeże Kościuszkowskie 21A, wejście od Wisłostrady

Gdzie zaparkować?
Na Wybrzeżu Kościuszkowskim;
Przy Moście Poniatowskiego
W okolicach Teatru Ateneum

Lokalizacja i mapa

Twórczo i serdecznie

Podczas praktisu możesz powtórzyć materiał z bieżących lekcji i kursów tanga, przetańczyć zagadnienia przerabiane podczas warsztatów, dopytać o szczegóły i wskazówki instruktorów tanga lub innych uczestników, możesz również zwyczajnie potańczyć dla przyjemności. Praktis to czas, kiedy możesz pracować nad swoim tangiem w twórczym otoczeniu.