Lubimy dzielić się swoja pasją.

Podobnie jak w życiu, tak w tangu - zdecydowanie lepiej, przyjemniej i weselej jest iść we dwoje. To proste stwierdzenie towarzyszy nam już przeszło od 2003 roku. Od kiedy piękno melodii argentyńskiego tanga przyspieszyło bicie serca po raz pierwszy.

Jesteśmy nauczycielami tanga, tancerzami oraz animatorami europejskiej społeczności tangueros. Nasze obecne działania koncentrują się na promowaniu tanga jako wartości użytecznej, cennej i przydatnej w codziennym życiu. Wartości dzięki której można rozwijać się nie tylko sferze ciała ale również i w sferze emocji. To rozrywka i jednocześnie przygoda na lata.

Aktywnie współpracujemy z instytucjami kulturalnymi, szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Choć naszą pracę "techniczne" zdefiniować można jako uczenie tańca, mamy świadomość jak silnie tango oddziałuje na wrażliwe obszary ludzkiej psychiki. Ten taniec potrafi wstrząsnąć. Tango budzi emocje, wyzwala entuzjazm, odkrywając u ludzi pasję i radość. Nasza praca jest więc nie tylko uczeniem kroków i tanecznych figur. Jest  zdecydowanym i bezpośrednim działaniem kreatywnym, pomagającym w odkryciu siebie przy zmysłowym rytmie z Buenos Aires.

Pasja i zaangażowanie

Nauczyciel tanga bez pasji nie przekaże wiedzy dobrze. Dzielimy się naszymi umiejętnościami z entuzjazmem, zaangażowaniem i humorem. Praca sprawia nam przyjemność i satysfakcję stąd daleko jeszcze do rutyny. Jesteśmy otwarci i kreatywni, nie bojąc się wybiegać poza utarte schematy. Zapraszamy na nasze zajęcia i kursy tanga w Warszawie - obiecujemy efekty ( więc przy okazji również ciężką pracę 😉 ), konkretne umiejętności ale przede wszystkim dobrą zabawę! P.S. a z tą ciężką pracą to tylko wtedy, kiedy nie odrabiacie zadań domowych...

2 Responses

  1. Piotr
    | Odpowiedz

    Polecam Byłem i planuję powrót 🙂

  2. Jurek Polowczyk
    | Odpowiedz

    Bardzo polecamy. Kreartwni, merytoruczni, metodyczni nauczyciele rozumiejacy swoich studentów …. etc. Przez wiele lat byłem nauczycielem akademickim i się po prostu na tym znam. Byłem i cale szczęście, że z Ewcią wracamy do Justynki i Andrzeja. Jurek Polowczyk z Ewą Beluch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.