Pokaz tanga to atrakcja Twojego wydarzenia

Dla Twoich gości pokaz tanga , w oryginalnej argentyńskiej formie, będzie świetnym i zapadającym w pamięć akcentem artystycznym. Przy okazji sporą niespodzianką, wyróżniającą na tle innych wydarzeń. Pokaz tanga jest zawsze ciepło i entuzjastycznie odbierany. Niezależnie od charakteru imprezy, taniec profesjonalnej pary sprawi że goście poczują się wyjątkowo i będą mogli przeżyć duże emocje.

Aby uczynić imprezę jeszcze bardziej wyjątkową do współpracy możemy zaprosić zaprzyjaźniony zespół muzyczny lub większą ilość par tanecznych. Często proponowana jest dodatkowa lekcja kroku podstawowego dla uczestników. Dzięki niej goście mogą jeszcze lepiej zintegrować się oraz aktywnie uczestniczyć w atrakcjach wieczoru. Taniec łączy i stanowi dla każdego doskonałe urozmaicenie spotkania.

Doświadczona para taneczna.

Mieliśmy przyjemność tańczyć już przed niejedną publicznością w Polsce oraz za granicą. Nasz pokaz tanga był częścią festiwalu, milongi, spotkań, bankietów oraz przeróżnych wydarzeń kulturalnych. Posiadamy doświadczenie przed szeroką publicznością, występowaliśmy na jednej scenie z zespołami muzycznymi oraz w trakcie wielu imprez plenerowych.

Zapraszamy do współpracy. Dysponujemy elastycznym grafikiem i możemy przygotować atrakcyjną pod każdym względem ofertę. Dojazd pary tanecznej jest możliwy w każde miejsce w kraju.


Zapytaj o Ofertę