Tango i narty

, komentarze : Brak komentarzy

 

Ferie z tańcem Tango i narty
24 luty - 3 marzec 2018
Szczyrk, hotel Orle Gniazdo

Na początek serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz gorąco dziękujemy całej ekipie z letniego obozu w Nieznanicach. To był bardzo twórczy i wyjątkowy tydzień. Dziękujemy że byliście z nami!

Zgodnie z obietnicą przygotowaliśmy zimową edycję wyjazdu - zatem już dziś zapraszamy Wszystkich do Szczyrku na Tango i narty! Szykujcie buty do tańca, boazerię, każdy obowiązkowo dobry humor i rezerwujcie sobie ferie doskonałej zabawy. Dobra pogoda już zamówiona, zarówno jeśli chcecie poszaleć na stokach jak i do urokliwych spacerów po okolicy.

tango i narty

Zimowy obóz z tańcem

Cena 1490zł od osoby obejmuje :

 • pobyt w hotelu Orle Gniazdo. Do dyspozycji uczestników pokoje 2 os, każdy z widokiem na piękną, zimową panoramę Beskidów.
 • wyżywienie : śniadania oraz obiadokolacje
 • codzienne lekcje tanga! Do wyboru przedpołudniowy intensywny kurs dla osób początkujących ( 6 spotkań x1,5h ) lub wieczorne warsztaty tematyczne dla tańczących ( 12 spotkań x1,15h)
 • codzienne wieczorne praktisy i milongi
 • możliwość nieograniczonego korzystania z sali tanecznej i treningu własnego poza godzinami zaplanowanych zajęć

Szczegóły wyjazdu

Trudno znaleźć czas na regularny kurs tańca w wirze codziennych obowiązków? Zaplanuj urlop z nami i oprócz aktywnego wypoczynku na stoku poznaj podstawy tanga argentyńskiego. Specjalnie przygotowany program nauki, wieczorne praktisy i milongi, asysta nauczycieli oraz możliwość zajęć indywidualnych w trakcie pobytu uczynią naukę fascynującą przygodą. A wszystko w otoczeniu ośnieżonych szczytów malowniczych gór.

Podczas pobytu przewidzieliśmy 6 lekcji dla początkujących. Każda trwać będzie 1,5h. Jeśli tego będzie mało, poza zaplanowanymi zajęciami można do woli korzystać z sali tanecznej!

Na ten kurs nie wymagamy żadnego wcześniejszego przygotowania tanecznego - wystarczy chęć i nastawienie do nauki. Zajęcia odbywają się w parach, warto więc zadbać o to we własnym zakresie. W miarę możliwości pomożemy.

Dla osób roztańczonych zaplanowaliśmy dwie grupy tematyczne :  "Klasyka zawsze w modzie" oraz "Rozwiń skrzydła!". Można wybrać dla siebie jedną grupę, można skorzystać z obu ( o ile sił starcza ).

Warsztaty przeznaczone są dla osób tańczących, mających opanowane podstawy tanga argentyńskiego. Podczas zajęć skupimy się na uporządkowaniu wiedzy, pracy nad stylem tańca, zwrócimy uwagę na detale i niuanse aby nadać naszemu tangu charakteru w ramach jednej stylistyki. Zajęcia grupy "Klasyka zawsze w modzie" poświęcony będą wyłącznie tango de salón. Na warsztatach zatytułowanych "Rozwiń skrzydła" pracować będziemy nad improwizacją i swobodą w tańcu.

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski to największy ośrodek w Polsce pod względem długości tras narciarskich. Położony w Beskidzie Ślaskim oferuje aż 20 km zróżnicowanych tras narciarskich. Inwestycje zaplanowane na lata 2017 – 2019 spowodują, że będzie to najnowocześniejszy ośrodek narciarski w Polsce.

Więcej informacji wkrótce...

( źródło : www.gopass.pl )

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo to równocześnie największy obiekt noclegowy, konferencyjny i rekreacyjny w Szczyrku i jeden z najwyżej położonych w Beskidach (660 m n.p.m.).

Oferta CKiR Orle Gniazdo Szczyrk obejmuje ponad 550 miejsc noclegowych w pokojach z widokiem na panoramę Beskidów, 14 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, 5 punktów gastronomicznych (w tym 2 sale restauracyjne, drink bar, dyskotekę i grill bar), teren zielony z zadaszonymi wiatami i basenem letnim oraz bogatą bazę rehabilitacyjną, strefę relaksu, salon kosmetyczny oraz atrakcje dla dzieci i młodzieży.

Znakomite warunki geograficzne i klimatyczne, atrakcyjne ceny, wysoka jakość usług oraz bogata oferta atrakcji sprawiają, że czas spędzony w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grupowych.

( źródło : witryna internetowa Orle Gniazdo )

Do dyspozycji Gości przeznaczono Restaurację Główną, która jednorazowo może ugościć nawet 600 osób oraz Hutę Smaków, gdzie serwowane są dania a'la carte specjalnie skomponowane przez Szefa Kuchni. Tutaj można rozkoszować się potrawami regionalnymi przygotowanymi przez doskonałych kucharzy, dzięki znaczenie słów "gastronomia w Szczyrku" nabiera zupełnie nowego, pozytywnego znaczenia.

Ofertę gastronomiczną CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku uzupełnia Disco Bar oraz nowo otwarty Bar 6. Piętro, w którym nasi barmani i bariści serwują napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

( źródło : witryna internetowa Orle Gniazdo )

Szczyrk to miasteczko turystyczne położone w województwie śląskim, w Beskidzie Śląskim, w dolinie rzeki Żylicy, u podnóży gór Klimczok (1119 m n.p.m.) i Skrzyczne (1257 m n.p.m.).

Największymi atutami tego miejsca są niepowtarzalny klimat, a także różnorodne możliwości aktywnego wypoczynku. To tutaj znajduje się najwięcej w Polsce tras narciarskich i rowerowych.

Najpopularniejsze atrakcje turystyczne Szczyrku to m.in.:

 • Szczyrk Mountain Resort (6-osobowe kanapy z Soliska na Halę Skrzyczeńską oraz Wierch Pośredni, 10-osobowa gondola ze Szczyrku na Halę Skrzyczeńską),
 • Beskid Sport Arena (6-osobowe automatyczne kanapy i najwcześniej otwierany stok narciarski w Szczyrku), 
 • Szczyrkowski Ośrodek Przygotowań Olimpijskich (COS),
 • Kompleks skoczni Skalite, 
 • Zimowe lodowisko na placu Świętego Jakuba,
 • Stajnia Eliksir w Szczyrku,
 • Jaskinia lodowa w Szczyrku,
 • Sanktuarium na Szczerkowej Górce,
 • Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Szczyrku, 
 • Schroniska turystyczne (Chata Wuja Toma, Schronisko Klimczok i Schronisko Skrzyczne).

( źródło : witryna internetowa Orle Gniazdo )

Zapisy i rezerwacja miejsc

Zgłoszenie oraz wpłata zadatku do końca listopada 2017 : ZNIŻKA 5%

Zapisujemy się mailowo lub korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt
Telefonicznie : 510 740 032
Poprzez Facebook i nasz fanpage : Andrzej i Justyna - Tango Argentyńskie

 

Inne terminy wyjazdów

Przejrzyj również nasze inne propozycje wyjazdów z nauką tańca bądź zapisz się do Newslettera by otrzymać powiadomienia o nowych propozycjach aktywnego wypoczynku.

Komentarze zostały wyłączone.

Jest już dostępny NOWY GRAFIK ZAJĘĆ tanga argentyńskiego