Nowe kursy tanga dla początkujących

Program zajęć

W trakcie zajęć początkujących poznasz podstawowe kroki i elementy tanga argentyńskiego: między innymi caminatę, ocho, krzyżyk, kanapkę...

Zajęcia odbywają się na komfortowej sali tanecznej - dla każdego znajdzie się sporo wolnej przestrzeni. Grupy początkujące nie są przepełnione, dbamy rownież o równowagę płci wśród naszych kursantów!

Dla kogo zajęcia?

Kursy przeznaczone są dla osób które nie miały jeszcze styczności z tangiem, dla wszystkich którzy chcieliby przypomnieć sobie lub ugruntować podstawy. Mile widziane są również osoby po długiej przerwie w tańczeniu.

Możliwość kontynuowania nauki

Po kursie podstawowym możesz rozwijać swoje umiejętność na jednej z regularnych grup wyższego poziomu, wziąć udział w warsztatach tanga, śmiało uczestniczyć na milongach lub wybrać się na letni bądź zimowy, tygodniowy wyjazd z tangiem argentyńskim.

Prowadzenie zajęć

Zajęcia prowadzone są przez parę nauczyli tanga: Justynę i Andrzeja. Od pierwszych zajęć widzisz prawidłową sylwetkę, sposób poruszania się oraz charakter tańca właściwy dla każdej z ról. W trakcie zajęć jesteśmy dla Ciebie - odpowiemy na pytania, wyjaśnimy detale i razem z Tobą przećwiczymy wszystkie elementy - zawsze z uśmiechem i humorem!

Zapraszamy!

Zajęcia tanga na które można aktualnie się zapisaćtechnika tanga DLA PAŃ - Poniedziałek, 19-20BLISKIE OBJĘCIE - Poniedziałek, 20-21POCZĄTKUJĄCY PLUS - Poniedziałek 21-22.15Zajęcia z Milongi - Środa, 20.00-21.15grupa ZAAWANSOWANA - Środa, 21.15-22.30POCZĄTKUJĄCY - Czwartek 19.00-20.15Średniozaawansowany - Czwartek 20.15-21.30Tango w parach, poziom Początkujący +, Poniedziałek 20.00-21.15, od 12.08 do 02.09Wakacyjny kurs dla początkujących, 24-25 sierpnia

Wszystkie zajęcia tanga (z wyjątkiem technik) odbywają się w parach. W przypadku rejestracji SOLO poinformujemy mailowo lub telefonicznie czy udało się znaleźć dla Ciebie partnera/partnerkę na zajęcia.
 
Rodzaj zgłoszenia* PARASOLO


pozostało 100 znaków

* - pola z gwiazdką są wymagane


Poinformujemy Cię

O NOWYCH KURSACH DOWIESZ SIĘ DZIĘKI NASZEJ LIŚCIE MAILINGOWEJ