Warsztaty Pilates dla tanga | 7 marca

, komentarze : Brak komentarzy
Podziel się

Dla tych co chcą więcej

Zapraszamy na weekendowe warsztaty PILATES DLA TANGA, czyli zajęcia wspomagające i uzupełniające Waszą Tangową edukacje 🙂  .

Postawa oraz siła centrum to dwa najważniejsze elementy, dzięki którym poczujecie się lepiej tańcząc tango. Metodą, która idealnie Was wesprze, zadba o równowagę, stabilizację i pewność ruchów, jest Pilates. Pilates wzmocni Wasze mięśnie głębokie, odpowiedzialne za prawidłową postawę, nauczy prawidłowych nawyków ruchowych, zwiększy świadomość ciała, zmniejszy ryzyko kontuzji i sprawi, że będziecie czuć się pewniej w swoim ciele.
Podczas warsztatów dowiecie się czym jest Pilates i w jaki sposób może wesprzeć Was w tańcu. Zapraszamy do świata inteligentnego, bezpiecznego ruchu, siły, elastyczności i równowagi oraz wspierającego płynnego oddechu.

Zgłoszenie na warsztat

* - pola z gwiazdką są wymaganePo przesłaniu zgłoszenia poczekaj chwilkę aż wyświetli się komunikat potwierdzający poprawne przesłanie zgłoszenia.

W przypadku kłopotów z rejestracją przez formularz napisz do nas:
[email protected] lub zadzwoń: +48 510 740 032Miejsce i czas

Zajęcia odbędą się w sobotę 7 marca w godz. 13.00-16.00.
Miejsce:  Wybrzeże Kościuszkowskie 21A, El Palacio Del Tango

Program zajęć

Ramowy plan warsztatów:
12:00-12:30 Krótkie wprowadzenie do metody Pilates
12:30-13:45 Lekcja skupiająca się na wzmocnieniu centrum ciała - dla lepszej postawy i rotacji, wzmocnieniu stóp i kostek, wprowadzeniu swobody ruchu w biodrach
13:45-14:00 Przerwa
14:00-15:00 Lekcja skupiająca się na prawidłowych nawykach ruchowych, zwiększająca świadomość ciała, zakończona relaksacyjną sesją oddechową.

Ceny

 

  • 1 dzień zajęć (3 godziny zegarowe z przerwą) : 100zł/os

O naszej instruktorce

Warsztaty poprowadzi Iwona Szczygielska, zafascynowana możliwościami ciała oraz wpływem ruchu na ludzką psychikę. Wieloletnia pracownica korporacji, która wielką pasję zamieniła w nowy zawód. Pilates stał się jej sposobem na życie, którym chce dzielić się z innymi.

Właścicielka profesjonalnego studia Pilates w Milanówku, absolwentka jednej z najlepszych szkół Pilates na świecie, certyfikowany Trener Medyczny, mentorka dla innych instruktorów.

Nieustannie w drodze do poznawania siebie i innych poprzez mentalne formy pracy z ciałem. Prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne, pomagając swoim klientom w lepszym rozumieniu ciała i jego potrzeb, poprawiając komfort życia.

Komentarze zostały wyłączone.

Jest już dostępny NOWY GRAFIK ZAJĘĆ tanga argentyńskiego