Warsztaty Tango dla Początkujących | Crash Course 16-17 marca

, komentarze : Brak komentarzy

Tango to czysta przyjemność

Taniec zmysłowy, wyjątkowo piękny oraz trochę tajemniczy. Tango! Nauczymy Was podstawowych kroków, opowiemy jak tańczyć na milongach i wyjawimy na czym polega sekret przyjemności w objęciu.

Crash course dla początkujących w weekend pozwala na opanowanie podstawowych elementów takich jak cruze, caminata, ocho. Nie są to trudne kroki do zatańczenia. Przyjemność płynąca z odczytywania wzajemnych intencji tańczących partnerów jest nie do porównania z żadnym innym tańcem. No i muzyka, której dźwięki z pewnością przyspieszą bicie Waszego serca.

Zgłoszenie na warsztat

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Miejsce i czas

Zajęcia odbędą się w sobotę i niedzielę w godz. 12.00-15.00
Miejsce:Warsaw Dance Department, Pałac Kultury i Nauki, wejście po lewej stronie Sali Kongresowej, z bramy na dziedziniec wewnętrzny drwi po lewej stronie

Poziom zajęć

Zajęcia są podstaw, więc potrzebne są chęci i dobry humor.

Na warsztaty prosimy zabrać buty na lekko poślizgowej podeszwie. Panie : buty najlepiej na obcasie. Adidasy nie będą dobrym pomysłem na te zajęcia! Warto również zabrać ze sobą coś do picia.

Zajęcia odbywają się w parach! Jakże inaczej można tańczyć tango? Jeśli nie masz partnera/partnerki - daj znać postaramy się pomóc!

Ceny

 

  • Jeden dzień (3h zajęć) : 100zł/os
  • Całość warsztatów (6h zajęć) : 160zł/os

Jest już dostępny NOWY GRAFIK ZAJĘĆ tanga argentyńskiego