Warsztaty: West Coast Swing | 16 stycznia

, komentarze : Brak komentarzy

Troche szaleństwa

Startujemy z WESTEM!
3h warsztatów wprowadzających w świat tego tańca!
🕺Współczesny, dynamiczny taniec w parach z Kalifornii, który w ekspresowym tempie podbija parkiety całego świata. West Coast Swing (WCS, West) cały czas ewoluuje, dostosowuje się do aktualnych trendów muzycznych oraz pozwala czerpać z inny stylów tanecznych m.in. z tanga. Magia WCS tkwi w dużej uniwersalności, pozwalającej partnerom na swobodną improwizację, interpretację muzyki oraz wyrażanie siebie poprzez tańczenie w stylu bardziej eleganckim, energetycznym czy sensualnym.

🕺Podczas warsztatów wprowadzających poznamy podstawowe figury oraz technikę west coast swinga oraz kilka łatwych, ale ciekawych wariacji urozmaicających taniec.

Warsztaty poprowadzą Wiktoria Weimert i Marcin Wiejak.

🕺 Kilka słów o prowadzących:

Wiktoria:

Pierwsze kroki Wiktorii przywiodły ją prosto na parkiet, bo tańczy już od 3. roku życia. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od baletu, jednak szybko to taniec towarzyski zaczął pochłaniać większość jej czasu. Posiada międzynarodową klasę taneczną ‚S’. Od wielu lat prowadzi zajęcia zarówno dla par, jak i solo.

W 2017r. przypadkiem trafiła na warsztaty West Coast Swing prowadzone przez Roberta Cordobę. Styl ten szybko skradł jej serce, szczególnie ze względu na swobodę i wolność, jaką daje partnerce. Swoje umiejętności szlifowała przez rok w Hamburgu, obecnie trenuje i uczy w Warszawie oraz szkoli się i rywalizuje na międzynarodowych festiwalach westowych.

Marcin:

Tańczy Westa intensywnie od 5 lat, uczył się w Polsce, na festiwalach europejskich oraz w kolebce WCS – Kalifornii. Fascynują go możliwości tworzenia indywidualnego stylu oraz różnorodność emocji jakie towarzyszą parterom podczas tańca WCS. Próbuje swoich sił również w tangu argentyńskim.

Zgłoszenie na warsztat

   

   

   

  * pola z gwiazdką są wymagane     


   

   


  Po przesłaniu zgłoszenia poczekaj chwilkę aż wyświetli się komunikat potwierdzający poprawne przesłanie zgłoszenia.


  W przypadku kłopotów z rejestracją przez formularz napisz do nas:
  [email protected] lub zadzwoń: +48 788 796 499  Miejsce i czas

  Zajęcia odbędą się w weekend 16 stycznia w godz. 16.00-19.00.
  Miejsce:  Wybrzeże Kościuszkowskie 21A, El Palacio Del Tango

  Poziom zajęć

  Są to zajęcia od podstaw, prowadzające do Westa. Zapraszamy osoby, które jeszcze nie tańczyły tego stylu oraz osoby początkujące, które chcą sobie odświeżyć podstawy.

  Ceny

   

  • 1 dzień zajęć (3 godziny zegarowe z przerwą) : 100zł/os

  Zdjęcia

  Komentarze zostały wyłączone.

  Jest już dostępny NOWY GRAFIK ZAJĘĆ tanga argentyńskiego