Wyjazd z tańcem i nartami 2019

, komentarze : Brak komentarzy

Termin obozu: 24 luty-3 marca

Zimowy wyjazd z tańcem rozpoczynamy w niedzielę 24 lutego od wspólnej kolacji. Kolejne dni spędzamy na nauce tanga, praktisach tanecznych, jeździe na nartach, wspólnych posiłkach i spacerach. Nie obędzie się również bez ogniska i milongi. Kto będzie chciał się zrelaksować skorzysta z sauny, a jeśli komuś będzie mało zajęć tanecznych i ruchu - sala taneczna jest do wyłącznej dyspozycji Uczestników obozu! Można tańczyć do upadłego!

Zajęcia tanga odbywać się będą w hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku. Zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 osobowych z łazienkami typu STANDARD i DELUXE, w zależności od wybranej podczas zgłoszenia opcji. Obóz potrwa do niedzieli, 3 marca. Wyjazd zakończymy wspólnym śniadaniem.

wyjazd z tańcem

Atrakcyjny wyjazd z tańcem

Nasz propozycja skierowana jest do każdego kto lubi aktywnie spędzać czas. Kto chciałyby połączyć urlop i wypoczynek z nauką tanga argentyńskiego. Zapraszamy osoby już tańczące tango, a także tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. Ważne są dla nas Twoje chęci oraz pozytywne nastawienie do otoczenia. Reszta zajmiemy się my, tak by wyjazd z tańcem był zarówno przygodą jak i ciekawą rozrywką.

Cennik wyjazdu

Każda opcja uczestnictwa obejmuje:

 • zakwaterowanie w hotelu
 • codzienne zajęcia tanga
 • wieczorne praktisy i milongi
 • wyżywienie: pyszne śniadania i konkretne obiadokolacje w formie bufetu

 

Opcja uczestnictwa Rodzaj zajęć
Osoby mające parę, biorące udział w zajęciach grupowych TANGO W PARACH, 12x1,15h
(2 zajęcia dziennie)
od 1650zł/os
Osoby bez pary, uczestniczące w zajęciach grupowych z techniki TECHNIKA TANGA SOLO, 6x1,15h
(1 zajęcia dziennie)
od 1390zł/os
Osoby bez pary, indywidualne lekcje tanga w trakcie obozu KURS PERSONALNY TANGA, 5x1h
od 1900zł/os

 

 1. Powyższe ceny dotyczą pobytu w dwuosobowym pokoju typu STANDARD. Wysokość dopłat do opcji DELUXE lub "jedynek" wygeneruje formularz zgłoszeniowy.
 2. W cenniku nie uwzględniono opłaty za parking: 10zł/doba oraz opłaty klimatycznej 2,15zł/os/doba
 3. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
 4. W razie pytań, zapoznaj się na odpowiedziami na często zadawane pytania lub napisz do nas wiadomość.

Zapisy na obóz taneczny

Aby wziąć udział w wyjeździe należy wypełnić poniższy formularz. Każdy Uczestnik wypełnia osobne zgłoszenie (nawet jeśli wybiera się na obóz w parze). Pola oznaczone * są wymagane. Po kliknięciu "Prześlij zgłoszenie" należy odczekać kilka sekund aż pojawi się okno potwierdzenia. W tym czasie jest generowana umowa wyjazdu ( otrzymasz ją także na swoją pocztę ). W razie pytań prosimy o

kontakt

.

Rejestracja na wyjazd zakończona

Na miejscu

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo to równocześnie największy obiekt noclegowy, konferencyjny i rekreacyjny w Szczyrku i jeden z najwyżej położonych w Beskidach (660 m n.p.m.).

Oferta CKiR Orle Gniazdo Szczyrk obejmuje ponad 550 miejsc noclegowych w pokojach z widokiem na panoramę Beskidów, 14 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, 5 punktów gastronomicznych (w tym 2 sale restauracyjne, drink bar, dyskotekę i grill bar), teren zielony z zadaszonymi wiatami i basenem letnim oraz bogatą bazę rehabilitacyjną, strefę relaksu, salon kosmetyczny oraz atrakcje dla dzieci i młodzieży.

Znakomite warunki geograficzne i klimatyczne, atrakcyjne ceny, wysoka jakość usług oraz bogata oferta atrakcji sprawiają, że czas spędzony w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grupowych. ( źródło : witryna internetowa Orle Gniazdo )


Kuchnia. Do dyspozycji Gości przeznaczono Restaurację Główną, która jednorazowo może ugościć nawet 600 osób oraz Hutę Smaków, gdzie serwowane są dania a'la carte specjalnie skomponowane przez Szefa Kuchni. Tutaj można rozkoszować się potrawami regionalnymi przygotowanymi przez doskonałych kucharzy, dzięki znaczenie słów "gastronomia w Szczyrku" nabiera zupełnie nowego, pozytywnego znaczenia.

Ofertę gastronomiczną CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku uzupełnia Disco Bar oraz nowo otwarty Bar 6. Piętro, w którym nasi barmani i bariści serwują napoje alkoholowe i bezalkoholowe. ( źródło : witryna internetowa Orle Gniazdo )


Szczyrkowski Ośrodek Narciarski to największy ośrodek w Polsce pod względem długości tras narciarskich. Położony w Beskidzie Ślaskim oferuje aż 20 km zróżnicowanych tras narciarskich. Inwestycje zaplanowane na lata 2017 – 2019 spowodują, że będzie to najnowocześniejszy ośrodek narciarski w Polsce.  ( źródło : www.gopass.pl )


Szczyrk to miasteczko turystyczne położone w województwie śląskim, w Beskidzie Śląskim, w dolinie rzeki Żylicy, u podnóży gór Klimczok (1119 m n.p.m.) i Skrzyczne (1257 m n.p.m.).

Największymi atutami tego miejsca są niepowtarzalny klimat, a także różnorodne możliwości aktywnego wypoczynku. To tutaj znajduje się najwięcej w Polsce tras narciarskich i rowerowych.

Najpopularniejsze atrakcje turystyczne Szczyrku to m.in.:

 • Szczyrk Mountain Resort (6-osobowe kanapy z Soliska na Halę Skrzyczeńską oraz Wierch Pośredni, 10-osobowa gondola ze Szczyrku na Halę Skrzyczeńską),
 • Beskid Sport Arena (6-osobowe automatyczne kanapy i najwcześniej otwierany stok narciarski w Szczyrku),
 • Szczyrkowski Ośrodek Przygotowań Olimpijskich (COS),
 • Kompleks skoczni Skalite,
 • Zimowe lodowisko na placu Świętego Jakuba,
 • Stajnia Eliksir w Szczyrku,
 • Jaskinia lodowa w Szczyrku,
 • Sanktuarium na Szczerkowej Górce,
 • Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Szczyrku,
 • Schroniska turystyczne (Chata Wuja Toma, Schronisko Klimczok i Schronisko Skrzyczne).

( źródło : witryna internetowa Orle Gniazdo )

 

Galeria zdjęć z poprzednich edycji

... galeria w przygotowaniu ...

Inne terminy wyjazdów

Przejrzyj również nasze inne propozycje wyjazdów z nauką tańca bądź zapisz się do Newslettera by otrzymać powiadomienia o nowych propozycjach aktywnego wypoczynku.

Komentarze zostały wyłączone.

Jest już dostępny NOWY GRAFIK ZAJĘĆ tanga argentyńskiego