Start / Wydarzenia i milongi / Z wizytą w Kijowie….

Z wizytą w Kijowie….

, komentarze : Brak komentarzy
Podziel się

Tesoromio Tango Weekend w Kijowie

Miałam ogromna przyjemność być gościem na dużym wydarzeniu tangowym w Kijowie.

Oj nie łatwo było znaleść to miejsce… Szczególnie wieczorem… Nigdy bym się nie spodziewała, że TAAAKKKAAA miejscówka może być…. Pod mostem 🙂

Miejsce stworzone na wydarzenia kulturalne, muzyczne i taneczne, raczej industrialny klimat, betonowe filary mostu tworzyły ściany oraz półokrągły sufit – co dawało wrażenie bardzo luźnej i swobodnej atmosfery. I właśnie taki ten event był 🙂

Uśmiech i radość była widoczna praktycznie u wszystkich tangueros, którzy przyjechali do Kijowa z całej Europy. Z Polski przyjechało kilka osób bardzo zainteresowanych warsztatami z jedną z moich ulubionych par: Noelia Hurtado i Carlitos Espinoza, które odbywały się w ramach tango weekendu. Ich pokaz uświetnił sobotnią wieczorną milongę. Uwielbiam na nich patrzeć. Ciekawe czy kiedyś przestaną mnie zaskakiwać swoją kreatywnością, połączeniem w parze i z muzyką….

Miałam przyjemność zająć się oprawą muzyczną na niedzielnej dziennej milondze. Popołudniówki są moimi ulubionymi milongami, szczególnie gdy towarzyszy im światło dzienne i takie wspaniały widoku za całą przeszkloną ścianą, jak to było podczas Tesoromio.

Przywożę bardzo pozytywne wspomnienia i mam nadzieję, że kolejna edycja, wrześniowa, będzie równie udana, albo i lepsza!

 

tesoromio kijów tango warszawa maraton

Carlitos Espinoza & Noelia Hurtado. Tesoromio Tango Weekend, Kiev 20.05.2017 (Tango)

Komentarze zostały wyłączone.

Jest już dostępny NOWY GRAFIK ZAJĘĆ tanga argentyńskiego