ZUMBA – zajęcia regularne

, komentarze : Brak komentarzy
Podziel się

Zabawa, energia i świetna sylwetka

Zumba bazuje na elementach aerobiku oraz tańcach latynoamerykańskich. Układy budowane są na prostych krokach i elementach wykonywane w rytm muzyki. Muzycznie króluje salsa, samba, merngue, reggeton, flamenco i wiele innych. To innowacyjny trening ruchowy, dający gwarancję wspaniałej sylwetki, poprawy kondycji oraz dobrego samopoczucia.

 

DLA KOGO JEST ZUMBA?

Absolutnie dla każdego!

DLACZEGO WARTO?
  • zumba to świetna zabawa
  • zajęcia są uniwersalne, dla każdego!
  • poprawisz swoją kondycje i wydolność
  • uelastycznisz ciało
  • spalisz zbędne kalorie
  • wymodelujesz swoją sylwetkę
CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

60 minut

Zajęcia prowadzi Aneta

Aneta Woźnicka-Łada - Dyplomowana Instruktorka Zumba Fitness (ZIN), Strong by Zumba oraz Stretching (IFAA) ze Stolicy. Aneta oprócz tego, że jest uśmiechniętą i pogodną osobą jest również tancerką z ponad 24-letnim stażem. Jako dziecko zaczynała od tańca towarzyskiego, by po 12 latach zamienić taniec towarzyski na Hip-Hop, w którym realizowała się tanecznie w formacji ówczesnych mistrzów Polski przez kolejne lata. W międzyczasie w jej życiu pojawiły się takie techniki jak reggaeton, dancehall, afro, jazz czy nawet balet. Jak mówi: nie lubi nudy oraz nie wyobraża sobie życia bez tańca.

W 2010r. przypadkowo trafiła na Zumbę, w której się zakochała. Bierze czynny udział w największych eventach w Polsce oraz występuje jako prezenter poza granicami naszego kraju. Kobieta petarda z niesamowitą mocą! Najważniejsza jest dla niej satysfakcja uczestników, uśmiech i dobra zabawa. Jest wulkanem pozytywnej energii, którą się zarazisz!! Prywatnie project i event manager oraz mgr psychologii, a także miłośniczka podróży, dobrego jedzenia, zwierząt oraz życia pełną parą!

Zumba w Warszawie

Aneta Woźnicka-Łada

Zapisy na ZUMBĘ

Zajęcia odbywają się w czwartki o godzinie 18.

ZAPISZ SIĘ PRZEZ >>>>  GRAFIK  <<<<

Komentarze zostały wyłączone.