Lubimy dzielić się swoja pasją.

Podobnie jak w życiu, tak w tangu - zdecydowanie lepiej, przyjemniej i weselej jest iść we dwoje. To proste stwierdzenie towarzyszy nam już przeszło od 2003 roku. Od kiedy piękno melodii argentyńskiego tanga przyspieszyło bicie serca po raz pierwszy.

Jesteśmy nauczycielami tanga, tancerzami oraz animatorami europejskiej społeczności tangueros. Nasze obecne działania koncentrują się na promowaniu tanga jako wartości użytecznej, cennej i przydatnej w codziennym życiu. Wartości dzięki której można rozwijać się nie tylko sferze ciała ale również i w sferze emocji. To rozrywka i jednocześnie przygoda na lata.

Andrzej Bernaś - studio TangoMilonga

Aktywność

Aktywnie współpracujemy z instytucjami kulturalnymi, szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Choć naszą pracę "techniczne" zdefiniować można jako uczenie tańca, mamy świadomość jak silnie tango oddziałuje na wrażliwe obszary ludzkiej psychiki. Ten taniec potrafi wstrząsnąć. Tango budzi emocje, wyzwala entuzjazm, odkrywając u ludzi pasję i radość. Nasza praca jest więc nie tylko uczeniem kroków i tanecznych figur. Jest  zdecydowanym i bezpośrednim działaniem kreatywnym, pomagającym w odkryciu siebie przy zmysłowym rytmie z Buenos Aires.

Nasze sukcesy i największe osiągnięcia.

Nie jesteśmy mistrzami świata ani nawet Europy. Naszych ścian nie zdobią dyplomy, a na półkach nie kurzą się puchary. Naszym najcenniejszym i największym osiągnięciem są... nasi zadowoleni uczniowie. Każda ich nowa umiejętność, poznany krok, doświadczona emocja - realne efekty naszej pracy - są tym co postrzegamy jako sukces nauczyciela tanga. To są dokonania z których jesteśmy dumni najbardziej.

Doświadczenie

Zajęcia tanga na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzimy nieprzerwanie od 2008 roku. Na własne, sprawdzone metody efektywnego uczenia pracowaliśmy latami. Intensywny rozwój nie poszedł na marne, a jej najbardziej widocznym przejawem jest niesłabnące zainteresowanie naszymi kursami.

Posiadamy doświadczenie w pracy z każdą grupą wiekową i na każdym poziomie zaawansowania uczestników. Zajęcia mogą odbywać się w języku polskim oraz angielskim.

Prowadziliśmy zajęcia w większości ośrodków tangowych w Polsce. Także za granicą : w Rzymie i na Cyprze. Tańczyliśmy pokazy w Moskwie, Rzymie, Wilnie, Limasoll oraz w Nikozji.

Pasja i zaangażowanie

Nauczyciel tanga bez pasji nie przekaże wiedzy dobrze. Dzielimy się naszymi umiejętnościami z entuzjazmem, zaangażowaniem i humorem. Praca sprawia nam przyjemność i satysfakcję. Jesteśmy otwarci i kreatywni, nie bojąc się wybiegać poza utarte schematy. Zapraszamy na nasze zajęcia i kursy tanga w Warszawie - obiecujemy efekty ( więc przy okazji również ciężką pracę 😉 ), konkretne umiejętności oraz dobrą zabawę!