Tango to emocje.

Vouchery na Tango to modny i oryginalny pomysł na prezent. Bardzo wyjątkowy prezent! Podaruj najbliższym emocje, pasję i taniec.

Eleganckie, spersonalizowane karty możesz zamówić przez naszą stronę lub na Recepcji Studia. Kartę podarunkową możemy przesłać Ci w pliku pdf do samodzielnego wydruku w domu lub możesz odebrać go w naszej siedzibie.

Eleganckie vouchery prezentowe

Nasz voucher - karta podarunkowa - to bardzo uniwersalny pomysł na prezent.

Ile kosztuje?

Ty decydujesz jaką kwotę chcesz przeznaczyć na voucher. Proponujemy dwa rozwiązania:

  • voucher kwotowy, obdarowany sam wybiera z naszej oferty ( nauka tanga na lekcjach grupowych lub indywidualnych ) na co wykorzysta voucher
  • voucher dedykowany, osoba kupująca określa czym z naszej oferty chce obdarować bliską osobę, np pakiet lekcji indywidualnych tanga, kurs tanga dla pary, itp...

przykładowo:

  1. Twoi znajomi dla których szukasz pomysłu na prezent często wspominali że chcieliby się wybrać się kurs tanga argentyńskiego. Pomóż im zrealizować marzenie prezentując im voucher na kurs tanga. Koszt: karnet na 4 zajęcia to zgodnie z naszym Cennikiem kwota 180zł/os. Koszt vouchera dla Twoich znajomych wyniesie 360zł a obdarowani otrzymają go z opisem "Karnet x2 na kurs tanga dla pary" ( bez wpisanej kwoty )
  2. Twoja przyjaciółka z chęcią poszłaby na zajęcia tanga ale nie ma Partnera. Możesz podarować jej voucher na 4 lekcje prywatne. Umożliwisz jej naukę tanga w najbardziej komfortowych, dopasowanych doa danej osoby warunkach, bez martwienia się o Partnera.

Zamów Voucher

     

    Wybierz temat: