Sebastian Acosta i Laura D’Anna (ARG) w Warszawie!

, komentarze : Brak komentarzy

Maestros

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Sebastianem Acostą i Laurą D’Anną! Argentyńskimi Maestros którzy zawitają do Warszawy w dniach 12-16.01.2024 (piątek-wtorek).

Nasi Goście mają wyjątkowy dar przekazywania wiedzy w klarowny i skuteczny sposób. Ich cierpliwość i zaangażowanie daje doskonałe efekty. Fantastycznie tańczą oraz są niezwykle ciepłymi, serdecznymi osobami. Warto ich poznać i skorzystać z ich umiejętności!

Program zajęć i milong

WYDARZENIE FACEBOOK:
🔗 Laura i Sebastian (ARG) w Warszawie

Piątek, 12 stycznia

  • 19:30-21:00, Tango: giros with back sacadas

Sobota, 13 stycznia

  • 14:00-15:30, Milonga: Milonga old basic and its variants
  • 15:45-17:15, Tango: Amagues. Different sequences with amagues.


    MILONGA SOBOTNIA (20:00-1:00) z pokazem Sebastiana i Laury! DJ: DAREK TYBIŃKOWSKI!

 

Niedziela, 14 stycznia

  • 14:00-15:30, Milonga: Milonga lisa y traspié. Linear sequences
  • 15:45-17:15, Tango: Enrosques for men and women.
  • 17:30-19:00, Vals: Circular sequence with batidos


    MILONGA NIEDZIELNA (19:30-00:00), z udziałem Sebastiana i Laury! DJ: JOSE IGLESIAS!

“Bądź lepszy niż w zeszłym roku, zeszłym miesiącu, wczoraj”

Nasi Maestros o sobie: "Nasza filozofia jest taka, że tango polega na byciu najlepszym - nie tylko podczas rywalizacji, występów czy nauczania, ale na byciu najlepszą wersją siebie.

Kiedy zostaliśmy partnerami, to co mieliśmy wspólnego, to nasza miłość do tradycyjnego tanga, czerpanie z wiedzy od starych Milongueros (lub od ludzi którzy się od nich uczyli) by odkrywać jak zaczęło się tango. Dodaliśmy coś od siebie, nasz własny styl i osobowość. Sebastian pochodzi z tanga salonowego (jest Mistrzem Świata w Tango Pista z 2014 roku), a Laura z tanga scenicznego. Połączenie tych styli oraz miłość do tanga użytkowego tańczonego na codzień w Buenos Aires, ukształtowały naszą obecną stylistykę."

Ich sposób tańczenia można opisać jako niezwykle elegancki, pełen wdzięku i siły, osadzony w tradycji, ale z nowoczesnymi elementami jednocześnie. Pracują razem od końca 2015 roku, organizując warsztaty i lekcje oraz tańcząc pokazy na najlepszych milongach w Azji, Europie, Ameryce Środkowej i Stanach Zjednoczonych.

REJESTRACJA


CENNIK PAKIETÓW WARSZTATOWYCH

6 warsztatów – 560 zł/os (opcja FULL)
5 warsztatów – 500 zł/os
4 warsztaty – 420 zł/os
3 warsztaty – 330 zł/os
2 warsztaty – 230 zł/os
1 warsztat – 120 zł/os
📊 POZIOM ZAJĘĆ: OPEN LEVEL ( poziom średniozaawansowany )

MIEJSCE

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 21a
🏠  Studio TangoMilonga (DUŻA SALA)
📌 Wyznacz trasę z Google

Sebastián Acosta

Rozpoczął naukę tańca w Concepcion, Tucuman, od tańca ludowego, przez trzy lata. Następnie zaczął tango, które trwało kolejne trzy lata. Później zdecydował się kontynuować naukę w Buenos Aires, biorąc lekcje u takich mistrzów jak Gabriel Angio i Natalia Games, Graciela Gonzalez, Sabrina i Ruben Veliz, Mario Morales, wśród innych. W 2013 roku wziął udział w Mistrzostwach Świata w Tango, gdzie dotarł do półfinału. W 2014 roku wygrał Mistrzostwa milongi “La Baldosa”, zdobył 5. miejsce w Mistrzostwach Metropolitalnych, w kategorii Tango Adult, a tego samego roku, 1. miejsce w Mistrzostwach Świata w Tango, w kategorii “Tango de pista”. Od tamtej pory kontynuował naukę u różnych nauczycieli i brał udział w Narodowym Przestrzeni Tango Argentino -ENTA- mając okazję uczyć się od wielkich mistrzów tanga jak Julio Balmaceda, Milena Plebs, Daniel García (El Flaco Dany) El Chino Perico, Carlos i Rosa Perez, Gloria i Eduardo Arquimbau, wśród wielu innych. W 2019 roku po raz pierwszy wziął udział w Mistrzostwach Świata w Tango, w kategorii Tango Stage, będąc finalistą i plasując się w najlepszych 19 parach na świecie. Od 2014 roku odbywa trasy po kraju i za granicą, uczestnicząc w festiwalach, prowadząc warsztaty, pokazy i wystawy w Japonii, Korei, Rosji, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Belgii, Turcji, Monako, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Środkowej. W Buenos Aires uczył w Studio Mario Morales, La Escuela Argentina de Tango, Escuela de Tango de Buenos Aires i El Circo del Aire, wśród innych

W 2018 roku został zaproszony do udziału w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Tango w Mendoza i Tucuman, jako juror w kategoriach Pista i Stage. Od 2023 roku jest częścią obsady Mansion Tango w Microcentro w Buenos Aires, występując każdej nocy.

Laura D’Anna

Rozpoczęła naukę tańca klasycznego w wieku 6 lat w Santa Rosa, La Pampa. W wieku 9 lat, po przesłuchaniu, wstąpiła do Wyższego Instytutu Sztuki Teatru Colon, kończąc ośmioletnią karierę i zdobywając tytuł profesjonalnej tancerki. Kontynuowała naukę tańca współczesnego, wstępując po przesłuchaniu do Teatru San Martin. Po dwóch latach tam, rywalizuje o Balet prowincjonalny Misiones, zdobywając pozycję Tancerki Solistki. Wraca do Buenos Aires, gdzie przesłuchuje i wstępuje do Baletu Mercosur, prowadzonego przez Maximiliano Guerrę (jednego z najważniejszych tancerzy klasycznych wszech czasów), grając role solowe.

Tymczasem zaczęła uczyć się tanga, biorąc lekcje u Yaniny Erramouspe, Gabriela Angio i Natalii Games, Fabiana Peralty, Jorge Dispari, Sabriny i Rubena Veliz, wśród innych. W 2014 roku, po przesłuchaniu, zostaje przyjęta jako stała tancerka w La Esquina Carlos Gardel, jednym z najbardziej prestiżowych domów tanga w Buenos Aires. W 2015 roku wstępuje do Narodowego Przestrzeni Tango Argentino -ENTA- mając okazję uczyć się od wielkich mistrzów tanga jak Julio Balmaceda, Milena Plebs, Daniel García (El Flaco Dany), El Chino Perico, Carlos i Rosa Perez, Gloria i Eduardo Arquimbau, wśród wielu innych. W 2019 roku po raz pierwszy wzięła udział w Mistrzostwach Świata w Tango, w kategorii Tango Stage, będąc finalistką i plasując się w najlepszych 19 parach na świecie. W 2016 roku zaczyna odbywać trasy po kraju i za granicą, uczestnicząc w festiwalach, prowadząc warsztaty, pokazy i wystawy w Japonii, Korei, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Belgii, Turcji, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Środkowej.

W Buenos Aires uczyła w Studio Mario Morales, La Escuela Argentina de Tango, Escuela de Tango de Buenos Aires i El Circo del Aire, wśród innych. W 2018 roku została zaproszona do udziału w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Tango w Mendoza i Tucuman, jako juror w kategoriach Pista i Stage. Od 2023 roku jest częścią obsady Mansion Tango w Microcentro w Buenos Aires, występując każdej nocy.

Jest już dostępny NOWY GRAFIK ZAJĘĆ tanga argentyńskiego